Przyjdź na moje szkolenie i wznieś swoje fryzjerskie umiejętności na jeszcze wyższy poziom!

Jesteś fryzjerem, który dopiero szlifuje swój warsztat? A może działasz na rynku już kilka lat, masz swoje klientki i chcesz się dla nich rozwijać? Niezależnie od tego, w której z tych sytuacji jesteś, to znajdziesz tu szkolenie dla siebie.

Stworzyłem trzy szkolenia, dzięki którym wypracujesz sprawdzone techniki koloryzacji i strzyżeń, które od ręki będziesz mógł przenieść do swojego salonu. Te szkolenia to kwintesencja 20 lat mojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy zdobytej nie tylko we własnym salonie, ale dzięki uczestnictwu w setkach warsztatów fryzjerskich na całym świecie. Dzięki nim odświeżysz swoją wiedzę, poznasz nowe metody strzyżenia i koloryzacji i co najważniejsze – staniesz się fryzjerem, którego szukają kobiety.

Sprawdź, jakie szkolenia mogę Ci zaoferować i wybierz to, które jest idealne dla Ciebie.


Dowiedz się więcej

Szkolenie ABC Strzyżenia

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z fryzjerstwem? Bądź profesjonalistą od samego początku. To szkolenie wyposaży Cię w umiejętności niezbędne w pracy każdego cenionego stylisty. Poznasz prawidłowe techniki cięć. Przećwiczymy też wspólnie sekcje i separacje w strzyżeniach oraz strzyżenia linii. Dzięki tej praktyce zapewnisz swoim klientkom fryzury, które same będą się układać. A tego właśnie pragną kobiety, prawda?


Dowiedz się więcej

Szkolenie ABC Koloryzacji

Dekoloryzacja? Repigmentacja? Pojaśnienia? Tonowanie? Po szkoleniu wszystkie te profesjonalne zabiegi będziesz mieć w małym palcu, bo na ich praktyczne przyswojenie poświęcimy aż 70% czasu. Nauczysz się nie tylko prawidłowej analizy struktury włosa, ale również podstaw kolorymetrii i sprawdzonych technik koloryzacyjnych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odcień do urody klientki i sprawisz, że pokocha swoje nowe włosy - i Twój salon.


Dowiedz się więcej

Szkolenie Popielaty Blond

Zastanawiasz się czasami, jak osiągnąć ten najbardziej pożądany przez klientkę odcień blondu? Tutaj nie możesz mieć wątpliwości. Podczas szkolenia wypracujesz tę umiejętność i już nigdy nie zrobisz koloryzacji blond intuicyjnie. Nauczysz się m.in. sprawdzonych technik diagnozy włosa oraz właściwego rozprowadzania farby. Wszystko po to, aby Twoje klientki wychodziły od Ciebie zadowolone i wracały z równie szerokim uśmiechem.


Dowiedz się więcej

Te szkolenia będą dla Ciebie idealne szczególnie, jeśli:Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat szkoleń lub chcesz się na nie zapisać - skontaktuj się ze mną.

Skontaktuj się

Kim jestem i dlaczego warto wybrać się na moje szkolenie?

Nazywam się Łukasz Cynarski.

20 lat w salonie fryzjerskim nauczyło mnie naprawdę wiele - świadomości zawodowej, pokory fryzjerskiej, ale też bezcennych umiejętności. Dzięki temu teraz potrafię zmobilizować nawet najbardziej problematyczne włosy i zachwycić nową fryzurą ich właścicielkę. Dzięki temu klientki pokonują nawet setki kilometrów, aby usiąść na moim fotelu. Dzięki temu kobiety w Polsce uwielbiają kosmetyki marki Cynarski.

Chcesz się ode mnie uczyć i osiągnąć to jeszcze szybciej?

Zapraszam!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń?

Zapytaj lub od razu zarezerwuj swoje miejsce, kontaktując się ze mną poprzez poniższy formularz.