Jak to się stało, że zostałem fryzjerem?

Pozwól, że Ci opowiem!

Jednak najpierw wypada zacząć od teraźniejszości, żebyś wiedziała, z kim właściwie masz do czynienia. Więc dla pewności się przedstawię - nazywam się Łukasz Cynarski i jestem fryzjerem już od 20 lat. I to najlepsze 20 lat mojego życia! Dlaczego? Bo uwielbiam moją pracę. Uwielbiam pracować z włosami i wciąż pogłębiać wiedzę na ich temat. A to, że przy okazji zdobywam nagrody fryzjerskie, sprawia mi niemałą frajdę! Dlatego nie potrafiłbym już z tego zrezygnować.

No i (co najważniejsze!) uwielbiam Ciebie, Was, kobiety! To Wy jesteście moją największą inspiracją i chcę, żeby każda kobieta mogła czuć się piękna. Chcę być dla Was najlepszy, abyście i Wy mogły być najlepsze dla siebie i innych.

Jak zostałem fryzjerem? To całkiem zabawna historia. Było to tak… Moja koleżanka-fryzjerka, podczas jednej z moich wizyt, dała mi po prostu nożyczki do ręki i powiedziała: „Słuchaj, Łukasz, Ty to byś był dobrym fryzjerem”. Więc wziąłem je i od razu zacząłem strzyc jak profesjonalista. ŻARTUJĘ! Nie zacząłem strzyc. Roześmiałem się, no bo co mogłem zrobić? Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że ten moment wpłynie na całe moje życie.

Kiedy później dostałem propozycję, żeby podszkolić się we fryzjerstwie i spróbować swoich sił, przypomniałem sobie słowa mojej koleżanki i rzeczywiście - spróbowałem. A teraz chwalę się 20-letnim stażem!

Dziś niczego nie żałuję. Wszedłem w to na 100%. Całym moim serduchem. I nie zwalniam! Dalej się rozwijam, wprowadzam nowe produkty, rozszerzam działanie. Wszystko po to, żebyś na nowo pokochała swoje włosy, a co za tym idzie - siebie. No i proszę… trochę się rozgadałem. Ale kiedy mnie poznasz, zrozumiesz - naprawdę lubię dużo mówić. Taki już jestem. Trochę szalony! Mówią, że to dobrze. Ale sama ocenisz.


Dobrze mieć wsparcie! Poznaj moją prawą rękę

Paulinę

W codziennej pracy pomaga mi Paulina Grabowska, fryzjerka z kilkuletnim stażem i niesamowitymi umiejętnościami. To, co ona potrafi zrobić z włosami, czasami zaskakuje nawet mnie. Uparcie dąży do perfekcji w strzyżeniu i koloryzacji - i to mi się najbardziej podoba!

Właśnie dlatego ma moje pełne zaufanie i może świadczyć Ci usługi na najwyższym poziomie. A przy tym zawsze jest uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią, dzięki czemu w naszym salonie udziela Ci się dobry nastrój!

Kiedy wybierzesz mój salon, możesz czuć się:


Ważna

Doskonale rozumiem, że nie odwiedzasz fryzjera codziennie. To normalne. Dlatego taka wizyta jest dla Ciebie małym świętem, prawda? A ja chcę celebrować je razem z Tobą. Specjalnie wydłużyłem czas realizowania usług, aby maksymalnie poświęcić Ci moją uwagę, w pełni zaangażować się w to, co robimy z włosami i tym samym - zapewnić satysfakcjonujące efekty. Chcę, aby ta wizyta była dla Ciebie wyjątkowa.


Bezpieczna

Zdradzę Ci sekret: bardzo ważna jest dla mnie atmosfera! Wiem, że dla Ciebie też, prawda? Właśnie dlatego w salonie stawiamy na luz. Jesteśmy profesjonalistami, ale to nie zabrania nam się uśmiechać! Wszyscy chcemy Cię poznać, porozmawiać z Tobą, pożartować - aby ta wizyta nie była tylko cichym odliczaniem do końca, ale prawdziwie przyjemnym czasem dla wszystkich! Zależy mi na tym, żebyś czuła się tutaj po prostu dobrze.


Rozluźniona

Przy wyborze fryzury nie kieruję się jedynie tym, co modne. Przede wszystkim dopasowuję fryzurę do kształtu Twojej twarzy, koloru oczu, a nawet charakteru. Dbam o to, aby fryzura idealnie współgrała z całym Twoim wyglądem i podkreślała Twoją urodę.


Zaopiekowana

A kiedy już wyjdziesz z nową fryzurą… nie będziesz zdana tylko na siebie! Po to stworzyłem linię kosmetyków marki Cynarski, aby opiekować się Twoimi włosami nie tylko w salonie, ale i w Twojej własnej łazience. Starannie przemyślałem składy, bo chcę żebyś pielęgnowała włosy produktami, którym w 100% ufam. Dzięki temu możesz cieszyć się piękną fryzurą nawet długo po wizycie w salonie. Co nie zmienia faktu, że zawsze z uśmiechem witam Cię w moich progach!

Moja Droga, jeśli masz pytania - wyślij do mnie wiadomość poprzez poniższy formularz!

Odpowiem tak szybko, jak to możliwe.